728 454 984 info@trabo.pl

Oszczędzaj wodę – oszczędzaj życie

Zawór Eco-Wave jest najnowszym osiągnięciem technologicznym mającym na celu drastyczne zmniejszenie Państwa wydatków związanych ze zużyciem wody, bez względu na rodzaj instalacji, w obiektach mieszkaniowych i komercyjnych.

Eco-Wave został opracowany w ciągu ponad 10 lat badań w dziedzinie hydrotechniki, które doprowadziły do zaprojektowania kilku wodnych zaworów regulujących o różnych rozmiarach, dla każdego rozmiaru głównego doprowadzenia wody dla układów komercyjnych i mieszkaniowych.

Zredukuj swoje rachunki za wodę nawet o 33% !

Zawory W.A.V.E. są przystosowane do użycia w każdej konstrukcji pobierającej wodę i kontrolowanej z użyciem standardowych wodomierzy

Jak to działa: kontroluje zużycie wody poprzez zmianę objętości powietrza w rurociągach wodnych.
Skutek: efektywna kontrola zużycia wody oraz znaczne oszczędności zużycia wody bez ograniczania komfortu, ciśnienia wody, oraz stylu życia.

Eco-Wave Tech Inc. wykorzystuje najnowsze urządzenie wykonane w technologii W.A.V.E. wytwarzane z uwzględnieniem najwyższych standardów jakości. Ponadto, produkt był badany i sprawdzany przez ponad 10 lat.

Nasz produkt spełnia wszystkie Normy NSF/ANSI 61 dla części składowych instalacji wody pitnej, co oznacza, że ma certyfikat dla instalacji które mają kontakt z wodą pitną.

Produkt jest wytwarzany w ścisłej zgodności z normą ISO 9001 (International Standards Organization – Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna) i spełnia wszystkie wymagania przewidziane prawem oraz przepisami.

W.A.V.E. spręża powietrze zgromadzone w wodzie, zmniejszając objętość powietrza przed przepływem przez wodomierz. Mechanizm sprężania powietrza W.A.V.E. skutkuje przepływem wody przez miernik który nie wykrywa powietrza. Skutkiem połączenia mechanizmów kontroli wody i powietrza W.A.V.E. jest zmniejszenie wydatków konsumenta na wodę nawet o 33%.
  • Domy mieszkalne
  • Obiekty komercyjne
  • Myjnie samochodowe
  • Budynki przemysłowe
  • Szkoły/Uczelnie/Uniwersytety
  • Hotele
  • Mieszkania własnościowe
  • Centra handlowe
  • Szpitale
  • Lotniska

 

Do pobrania folder na temat WAVE:

icon-testimonial

Nasze zawory należą do czołówki w technologii redukcji zużycia wody. W dzisiejszych czasach środowisko wymaga wdrażania środków służących ochronie, recyklingowi, ponownemu wykorzystywaniu,  oraz zabezpieczaniu. Urządzenie W.A.V.E zostało zaprojektowane w celu realizacji oszczędności zużycia wody przy efektywnym realizowaniu zapotrzebowania
konsumenta na wodę.

el

Zawory W.A.V.E są certyfikowane oraz w 100% wykonane w Stanach Zjednoczonych.
Posiadają też dożywotnią gwarancję!

iso

Współpraca

Pragniemy współdziałać z Państwem aby pokazać, jak  mogą Państwo uzyskać ogromne oszczędności przy pozytywnym wpływie na środowisko naturalne.

Więcej